Skocz do zawartości

pheromax? - konkretny dylemat


miki3450

Rekomendowane odpowiedzi

Tresc tematu brzmi jakby byl on napisany przez kolejnego niezdecydowanego klienta (typu phero czy npa? :D ). Otoz jestem na 99% zdecydowany na pheromax juz (wczesniej kupilem alchemy - daje subtelne i delikatne efety, ale sa :wink: ). Poczytalem jednak troche o 'potopodobnej' woni pheromaxu. Problem, a raczej dylemat jest tej natury: mam, jakby to powiedziec, nadmierna potliwosc ( czasem i to jest malo powiedziane). Poce sie wiecej niz przecietny(pod tym wzgledem) czlowiek i w sytuacjach w ktorych przecietny czlowiek w ogole nie ma tego problemu. Obawiam sie ze to spoteguje nieprzyjemna won pheromaxu i efekt bedzie odwrotny od zamierzonego :? Boje sie ze bede chodzil i smierdzial niemilosirenie :x(np. ekstremalna sytuacja moglaby byc dyskoteka, gdzie jak wiadomo kazdy sie poci, a ja to juz masakrycznie) Moze ktos kto ma podobny problem ew. ktos kto bedzie wiedzial jak doradzic sie wypowiedziec?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam phx i NPA i musze powiedzieć że obydwa śmierdzą :(

niemniej NPA znacznie mniej chociaż też można poczuć wyraźny smrodek fero(przynajmniej ja do czuje :) )

moim zdaniem jeśli sie pocisz to i tak bez większej różnicy jakie fero wybieżesz bo pot może wzmóc zapach zarówno jednego jak i drugiego ale wcale stać się tak nie musi

jeśli sie pocisz używaj dobrego antyperspirantu w miejscach w których pot jest u ciebie najintensywniejszy a pod pach użył bym kulki która bardzo dobrze sie sprawdza 8)

odnośnie antyperspirantu to polecam action 3 z adidasa-sprawdziłem sam i naprawde nieźle działa choć rexona czy niwea też sa dobre:)

dodaje że sa to moje prywatne przemyślenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jeśli sie pocisz to i tak bez większej różnicy jakie fero wybieżesz bo pot może wzmóc zapach zarówno jednego jak i drugiego ale wcale stać się tak nie musi

no tak ale watpie zebym po np. alchemy mial taki problem..

Generalnie chodzi mi o to czy w takim przypadu to bedzie jeszcze bardziej smierdzialo i czy nastawiac sie na zakup czegos innego. Tylko ze jesli chodzi o podrywy i takie tam to glownie NPA i Pheromax :?

 

dezodorantow uzywam ( jak to brzmi :wink:) jak wszyscy, a przynajmniej wiekszosc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Miki3450 niestety wyboru co do zapachu nie masz(jesli chodzi o feromony na podryw) NPA jak i pheromax maja ten swój zapaszek :? .Proponuje zamówić próbke pheromax i potestować. Ja osobiście używam antyperspirantu rexony i jestem zadowolony,poza tym jest dużo kosmetyków, które anuluja zapach potu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście używam antyperspirantu rexony i jestem zadowolony,poza tym jest dużo kosmetyków, które anuluja zapach potu

chodzi ci o "potowy" zapach fero???

ja pheromaxa nie maskuje i nie zauwazylem by ludzie mnie unikali lub co gorsza mowili za smierdze.Uwazam ze im ten zapach odpowiada...

Ja tez kiedys uwazalem za fero smierdzą ale teraz lubie ich zapach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Valery mi tez zapach fero sie kiedys nie podobał ,a teraz nawet go lubie.

Jak juz gdzieś już pisałem ,kiedy dałem npa powachać siostrze to powiedziała że pachnie jak cos perfumowanego.Ale niestety jeden z naszych forumowiczów miał wpadke , dziewczyna powiedziała mu że śmierdzi

:( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miki, a gdzie się pocisz ? Jeśli najbardziej pod pachami, to masz ten sam problem co ja. Dwie koszulki dziennie to był standard, pociłem się bardziej niż jakiś biegacz maratoński, a mogłem np. tylko siedzieć w ławce w szkole. Jeśli to problem przede wszystkim pach - jest na to rada. Nazywa się ANTIDRAL i jest do kupienia w każdej aptece. Wówczas kupuj Pheromax i nie przejmuj się niczym :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale niestety jeden z naszych forumowiczów miał wpadke , dziewczyna powiedziała mu że śmierdzi

dlatego ja zawsze jak jestem gdzies blisko z ludzmi to mowi ze cos tu wali.Poprostu czlowiek nie czuje swojego zapachu i nikt mnie nie osądza nawet jak cos naprawde smierdzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A stosujesz go odpowiednio ? Tzn. na noc, a rano zmywasz ? Mnie swędzi tylko przez pierwsze pół godziny po zastosowaniu, a potem już mam spokój na co najmniej kilka dni. Prawdziwie wyleczyć z nadpotliwości może niestety tylko psychoterapeuta...

 

no fakt to raczej problem o podlozu nerwowym a nie fizycznym....

nic, zamowie probke pheromax i zobacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego ja zawsze jak jestem gdzies blisko z ludzmi to mowi ze cos tu wali.Poprostu czlowiek nie czuje swojego zapachu i nikt mnie nie osądza nawet jak cos naprawde smierdzi

To nawet dobry pomysł :D . A tak wogóle to zawsze tak mówisz czy tylko jak

czujesz, że coś jest nie tak? Bo troche by to podpadało jak zawsze przy spotkaniu z tymi samymi znajomymi mówił byś "że coś tu wali"

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dziś dostałem swoją pierwszą próbkę Pheromaxa.

Nie spodziewałem się jakiegokolwiek działania (wiadomo jak o jest, lepiej podchodzić sceptycznie)

 

Otworzyłem paczkę no i chcąc sprawdzić czy rzeczywiście śmierdzi psiknąłem na chusteczkę higieniczna.

Na początku czułem sam alkohol, po chwili był to już taki specyficzny zapach (ale nie smród :D potu) i nadal pozostaje taki sam - mam coś takiego że wszelkie zapachy zapamiętuje i stwierdzam że gdzieś już taki zapach czułem :?: tylko jak to zwykle bywa nie wiem gdzie.

 

Stwierdziłem że trzeba przetestować, bo podobno jednym śmierdzi a innym nie. Dlatego poszedłem z chusteczką

8) do babci. Babcia mówi że śmierdzi potem jak cholera. No dobra, wszystko możliwe - stwierdziłem. Następnie wącha matka - no i co? Mówi że czuje zapach przypominający kadzidełka (takie buddyjskie :D )

 

Sprawdziło się:) jednym cuchnie, innym pachnie, a jeszcze inni czują zapach (ni to piękny ni ochydny). Stwierdzam że coś w tym jest. To chyba feromony :?:

 

 

A co do działania Pheromaxa na mnie. Siedzę przy kompie i wącham tą chusteczkę. Czuje się jakbym wypił super mocną kawę. No i humor mi się poprawił (z humorem to nie wiem ile działania feromonu a ile autosugestii) ale pobudzenie czułem.

Dlatego mogę napisać że jakieś działanie Pheromax ma. Na pewno nie jest to ściema typu feromon z allegro.

 

 

Jutro biba więc będę testował działanie na innych :twisted:

Jak wrócę może coś napisze:]

 

-----

Mam jedno pytanko, szukałem na forum ale konkretnej odpowiedzi nie znalazłem. Otóż, czy pheromax będzie działał jeśli najpierw nałoże go na nadgarstki i szyje (jedno psiknięcie) a potem te same miejsca spryskam Lacoste essential. (żeby nie było czuć ewentualnego smrodu pheromaxu)

Czy powinno się nakładac na odwrót - najpierw perfumy a potem feromony? Czy może innej perfumy proponujecie, bo lacoste moze wzmóc smród:)?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lotesk---->perfumy nie w miejsce fero.Ja jak maskuje zapach pheromaxa (czasem mi sie zdazy a takto nie czuje takiej potzreby) to daje perfumy na nadgarstki a fero na szyje.ZAwsze daje fero tylko na szyje (mamy zime) bo sie boje ze z nadgarsktow "uciekną" na kurtke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze w przypadku slabszych fero uzywanie perfum w miejsce ich stosowania pogarsza sile dzialania. Myslalem ze pheromax jest na tyle silny ze mozna go przykryc perfumami w tym samym miejscu bez znaczacego pogorszenia sily dzialania. Zmnejszyloby to ryzyko chodzenia i smierdzenia i wyczucia przez kogos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Było już gdzieś o tym...

 

Tak, NPA- przynajmniej dla mnie- pachnie o wiele mniej uciążliwiej i... ładniej. Tak, zapach NPA nawet mi się podoba :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perfumy nie "zabijają" działania feromonów, tym bardziej, jeżeli są stosowane w innych miejscach. Niektórzy sądzą, że bezpośrednie mieszanie z feromonami perfum jest niedobre - czyli wtedy, gdy aplikujesz w dokładnie to samo miejsce i perfumy, i fero. Jeżeli stosujesz je choćby 5 cm od siebie, to jest 100% w porządku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe....

na love-scent.com jest w sprzedazy NPA...

na stronie produktu jest taki opis: bardzo skoncentrowany! stosowac tylko po wymieszaniu z perfumami lub plynem po goleniu

wyglada na to ze jest to produkt ze wzgledu na bardzo duza zawartosc androstenonu przeznaczony do miksow z perfumami

zreszta sama nazwa New Pheromone Additive na to wskazuje

ciekawe czemu w naszym pieknym kraju zaleca sie stosowanie kropel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo u nas w kraju wszystko jest gorszej jakosci A tak powaznie na poczatek proponuje NPA podobnie ja zrobilem.... Dopiero po jakims czasie zdecydowalem sie na Pheromax, ale aplikacja z duzego flakonu mi sie nie podoba wiec stosuje go sporadycznie olny na imprezy ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA jest koncentratem. To środek bardzo silnie stężony. W zamierzeniu, służyć miał wyłącznie do zmieszania z własnymi perfumami, co oczywiście wciąż można czynić, jednak większość osób preferuje jego stosowanie bezpośrednio z butelki. Masz wtedy kontrolę nad zastosowaną ilością oraz możesz decydować jakie perfumy wykorzystasz dzisiaj.

Przy zmieszaniu NPA z konkretnymi perfumami, zmuszony jesteś do korzystania tylko z tej mieszanki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności