Skocz do zawartości

Aplikacja BTB


saper1980

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...

Kilka dni temu zaopatrzyłem się w BTB. To moje pierwsze doświadczenie z feromonami. Jak na razie aplikowałem tylko jedną kropelkę, którą rozcierałem na nadgarstkach a następnie nadgarstkami na zgięciach gdzie łokcie. Przykrywałem to Armani Mania albo Davidoff Adventure.

1. Powiem szczerze, że bardzo wyczuwam ten specyficzny zapach i boje się dawać więcej kropel niż 1, gdyż nie wiem czy otoczenie też będzie tak intensywnie to odczuwać jak ja, a nie chcę oczywiście przesadzić.

2. Trwałość feromonu jest duża, gdyż odczuwam go prawie całą dobę. Mam wrażenie, że to BTB przykrywa zapach moich perfum (oryginalne, trwałe) a nie odwrotnie.

3. Moja pewność siebie raczej się nie zmieniła, ale to kwestia mojego wewnętrznego nastawienia. Wierzę jednak że stosując feromony i widząc pozytywną reakcję ludzi ulegnie ona poprawie.

4. Prawdziwy test działania dopiero nadejdzie, gdy zaaplikuję 2-3 krople i wyjdę gdzieś do klubu czy w inne miejsce gdzie nawiąże bezpośredni kontakt z ludźmi.

5. Mam pytanie do was użytkownicy czy też tak intensywnie odczuwacie zapach BTB? Mam wrażenie, że niezależnie od tego z jakim perfum się go połączy, pachnie się dość podobnie.

6. Kolejne pytanie: czy zdarza wam się że poznajecie/wyczuwacie to, że ktoś używa feromony? Najlepiej, żeby to nie wychodziło na jaw, ale jak ktoś się na tym zna to pewnie nie łatwo zamaskować ich stosowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o btb - to stosuję tak jak traq

i niestety nie wyczuwam go prawie wcale, ale jego działanie - tak :D

To tylko potwierdza, jak różnie reagujemy na fero..

 

I potwierdzam, że feromaniacy wyczują pobratymca, jeśli trochę przedawkuje

 

A jeśli dobrze kogoś znasz lub jesteś z nim blisko i nagle zdajesz sobie sprawę, że jakoś inaczej /bardziej/ na Ciebie działa ... to wtedy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności