Skocz do zawartości
TomaszP

PHX Oxytrust do uwodzenia

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Planuje kupić fero do podrywu. Interesuje mnie bardziej budowanie długotrwałych relacji niż jedno-nocna przygoda. Rozważam zakup Pheromax Oxytrust, ponieważ jak rozumiem oprócz normalnego działania fero oksytocyna pomoże mi przywiązać do siebie dziewczynę.

Jednak z tego co zauważyłem na stronie  https://www.feromony.pl/gamaphx oxy polecany jest tylko do związku a nie do uwodzenia. Czy oxytrust nadaje się również do uwodzenia? Czy PHX OXY ma działanie identyczne jak zwykły PHX + dodatkowe efekty związane z oksytocyną? Czy może oksytocyna zmienia(np. zmniejsza) działanie pozostałych fero?

To mój pierwszy zakup, a fero tanie nie są, więc wolałbym wybrać jak najlepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No pewnie, że się nadaje. Nie zmniejsza działania pozostałych fero, ale dodaje troche mocy i wpływa na lepsze relacje ;) Testowałem ostatnio i towarzystwo zachowywało się ciekawie. Zarówno dziewczyny jak i koledzy ;) Z tego co czytałem, to Pheromax zwykły i oxy różnią się tym, że w oxy jest jeszcze oxytocyna i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Śmiało możesz kupować jeśli to Twój pierwszy zakup. Jeśli kupisz duże opakowanie 15ml bodajże, i nie spełni Twoich oczekiwań to możesz zwrócić i oddadzą Ci pieniądze. Jest na to chyba rok jeśli nic się nie zmieniło. Jest tylko jeden warunek. Musi być to Twój pierwszy zakup.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi