Skocz do zawartości

Właściwie jak stwierdzić czy feromony naprawdę działają?


Ann_Angel

Rekomendowane odpowiedzi

@rand, @simon- świetne wypowiedzi. Dodam od siebie- w czwartek i piątek nie używałem w ogóle feromonów. Takie test. Co się stało? Niemalże to samo co w przypadku stosowania feromonów! Czy możliwe jest, aby ludzie postrzegali mnie inaczej, wtedy, kiedy używałem chemii oraz po tym, ale już bez feromonów? Czy mieliby już inne zdanie o mnie?

Co Ty na to ferum? Co Wy na to ferumowicze?

 

Możliwe, że miałeś na sobie feromony z dnia poprzedniego. Niemożliwe, aby ludzie postrzegali cię tak samo w obu sytuacjach. W tym dniu efekty niekoniecznie musiały być bardzo widoczne. Wiesz, że czasami efekty dostrzegalne są gołym okiem, a czasami nie jesteś pewien czy to wynik działania feromonów, czy Twoich naturalnych zachowań. Wszystko zależy od Twojego aktualnego nastroju, nastroju innych ludzi, waszych zachowań. Na nasze nieszczęście, nie można dwukrotnie wejść w to samo otoczenie, spotkać się z tymi samymi ludźmi i oczekiwać identycznych zachowań. Ludzie są zbyt złożeni, aby przeprowadzać takie badania. Efekty działania feromonów są zawsze, jednakże nie zawsze chcemy je zobaczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z moich znajomych stosuje feromony w pracy, w dziale obsługi klienta. Codziennie spotyka się z kilkuset osobami. Osobiście nie zauważył rezultatów, ale później przekazał swoje feromony koledze, który pracuje dosłownie metr od niego przy ladzie. Nie tylko jeden, ale i drugi zauważył niesamowite efekty. Obaj jednomyślnie stwierdzili, że klienci znacznie częściej wybierają drugiego kolegę, gdy stosuje feromony, częściej się uśmiechają i są bardziej otwarci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności