Skocz do zawartości
bianka

mało ogryginalnie- prośba o doradę ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem wypróbowania feromonow do konkretnej sytuacji, mianowicie po długim związku chcę przekonac chłopaka do powrotu. On nie jest jakoś negatywnie nastawiony, podtrzymujemy kontakt, ale na razie (?) nie chce się zgodzić na ponowny związek. Dodam, że nie chodzi mi bezpośrednio o pociąg seksualny, bardziej o podbudowanie zaufania, relacji i po prostu chęci z jego strony 'czegoś więcej'.

Czy RM dla kobiet będzie odpowiedni? Bo z tego co czytam to chyba lepiej sprawdza się niż Alchemy, a PHX to znowu głównie pożądanie seksualne (a poza tym trochę boję się, ze nie uda mi się odpowiednio zamaskować tego zapachu ;)).

Z góry dziękuję za wszelkie porady ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podałbym link do strony, ale nie będę sobie robił reklamy ;P Na feromony.pl jest zresztą podobnie. Poszukaj tabelki, które feromony najlepiej do czego się nadają. Może nawet nie potrzebujesz fero a dobrej książki, a może i tego i tego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

RM i próbka PHX powinny się sprawdzić. Chociaż pamiętaj, że jesli on ma jakieś uprzedzenia wobec ciebie to samo fero nie uratuje sytuacji. Skoro dobrze się znacie i coś się stało że już razem nie jesteście - trudno może być to przełamać. Nawet jeśli staniesz się dla niego seksualnie bardziej atrakcyjna i lepiej będzie się przy tobie czuł - jego doświadczenia mogą mu robić blokadę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi