Skocz do zawartości

za mało?


Ania20

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, szukam kogoś kompetentnego :) Dostałam wczoraj NPA, dzisiaj postanowiłam wypróbować i nie zauważyłam żadnej zmiany. Ani u siebie ani u innych. Myślicie, że jedna kropla na pierwszy raz to za mało? Nałożyłam trochę pod nos i trochę za uszami, a potem perfumy na szyję. Ale czułam tylko zapach perfum, żadnego pobudzenia, smrodu, alkoholu... nic. A może za słabo wtarłam? Aha i jestem raczej spokojna i kiedyś byłam bardzo nieśmiała (ale udało mi się tego pozbyć), czy to może znaczyć, że mój organizm wytwarza mniej własnych feromonów i potrzebuję większej dawki? Jak ktoś miałby jakiś pomysł to proszę o pomoc, bo nie wiem czy używać więcej, czy tyle samo i czekać, a boję się żeby nie przesadzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj! Nie wiem, jak to jest z damskimi NPA, ale jak ja stosowałem męskie feromony to 1 kropla była znaczną przesadą. Spróbuj użyć mniej. Czasami malutka aplikacja działa znacznie lepiej. Możliwe, że jesteś jedną z osób które nie czują zapachu feromonów. Testuj, testuj i jeszcze raz testuj, w końcu trafisz na swoją odpowiednią dawkę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No może masz rację... Ale myślałam, że za duża dawka npa wywołuje agresję i negatywne emocje u innych, a nie ich brak :) a ja specjalnie się rozglądałam jakie są reakcje, stawałam w tłumie ludzi, w kolejce się przysuwałam do innych, żeby zbadać sytuację i efekty, ale właśnie nic nie zauważyłam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W skrócie: zapomnij o tym, że fero masz na sobie, jak rozglądasz się non stop za efektami to zachowujesz się nienaturalnie i sztucznie, niektóre fakty pomijasz. Jak zapomnisz o feromonach to będziesz się dziwiła, dlaczego wszystko się zaczyna zmieniać ;)

 

Ja kiedy miałem taką dosyć ostrą i wyjątkową sytuację nie pamiętałem o tym, że użyłem rano feromonów.

To dlatego, że już dzień wcześniej spakowałem swoją mieszankę fero a rano użyłem samego NPA, które zostawiałem w domu. Po kilku godzinach wyleciało mi całkowicie z głowy, że mam na sobie fero. Wtedy najlepiej zadziałało, byłem wtedy a w autobusie i już gdzieś to kiedyś opisywałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności