Skocz do zawartości

NPA... ?!


SsX

Rekomendowane odpowiedzi

ja uzywam NPA ale jakios dziwnie na mnie dziala...

1 raz gdy uzylem przechylilem buteleczke przutykajac palcem tak jak preferowali zeby to robic 1 raz nie odczulemzadnych efektow na sobie lecz rozmowy z innymi sie kleily dobrze sami zagadywali itp...

po kilku razach sprawdzilem wieksza dawke 2 przechylenia buteleczki

efekty duzo lepsze ale tylko na mnie czulem sie swobodniej, kontrolowalem kazda sytuacje... lecz inne osoby nie reagowaly juz tak jak przy slabszej dawce... tzn. tak jakbym nie mial fero na sobie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie posmarowałeś się nim? Następnym razem spróbuj pod nos, na moją własną osobę fero działa mocniej jak wypiję. Tak jakby alkohol potęgował działanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uzywam NPA ale jakios dziwnie na mnie dziala...

1 raz gdy uzylem przechylilem buteleczke przutykajac palcem tak jak preferowali zeby to robic 1 raz nie odczulemzadnych efektow na sobie lecz rozmowy z innymi sie kleily dobrze sami zagadywali itp...

po kilku razach sprawdzilem wieksza dawke 2 przechylenia buteleczki

efekty duzo lepsze ale tylko na mnie czulem sie swobodniej, kontrolowalem kazda sytuacje... lecz inne osoby nie reagowaly juz tak jak przy slabszej dawce... tzn. tak jakbym nie mial fero na sobie...

 

Mam pytanie na jak dlugo przechylasz buteleczke? i jak przytykasz palcem to czy przyciskasz go tak do dozownika ze nic nie wyleci bokiem? tzn szczelnie? Ja zauwazyłem ze czym dłuzej trzymasz przechyloną buteleczke tym wiecej fero skropnie na paledc i sam juz nie wiem jakiej dawki uzywam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja przed użyciem NPA zawsze wstrząsam 2x buteleczką przykładam palec do dozownika przechylam i zaraz nakładam pod nos lub na włosy zwłaszcza teraz gdy jest zima pod nos nie opłaca się . Dłuższe przetrzymywanie palcem nie ma sensu dlatego , że większa ilość fero wylatuje na palec a NPA to mocne fero bo zawiera wiecej Androstenonu i ma większe stężenie no i strasznie śmierdzi :twisted: Jak nakładam NPA to nie wiem dlaczego ale przez 3 minuty chce mi sie śmiać i mam uśmiech na twarzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedno zauważyłem , że NPA działa na młode laski . Gdy używałem samego PHX to miałem 4 sytuacje ,że tylko kobiety 30 -40 na mnie były zapatrzone jak w posąg ale to nie jest regułą dlatego ja wole mixy bo zawsze oba produkty mogą się wspomóc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^.- nom ja npa z phx mixuje jak narazie ;] a jezeli chodzi o dozowanie npa to zatykam cały dozownik paluchem :P przechylamna pol sekundy i daje to za uszy ;p potem jak juz fero za uszami palcem zcieram po dozowniku dookola i daje pod nos tak mniej wiecej tego teraz uzywam i powiem wam ze npa jest jak narazie dla mnie najlepszym fero bo po nim zauwazylem znaczace zmiany phx jecsze nie p[rzynioslo zauwazalnych efektow ;p jak do tej pory

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nakładam NPA to nie wiem dlaczego ale przez 3 minuty chce mi sie śmiać i mam uśmiech na twarzy :D

 

nie tylko ty ja tez mam efekt "hihoczącej nie wiadomo z czego blondynki" no ale trwa to dłuzej u mnie i odpala sie niewiadomo kiedy.

 

U mnie dziala po okolo 10-20 minutach i utrzymuje sie przez okolo godzine az o tym nie zapomne. Swietne rozwiazanie jak czlowiek jest ostro spiety przed jakims spotkaniem, rozmowa o prace czy cus bo doskonale przynajmniej w moim przypadku odpreza hehe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Na mnie npa działa nawet fajnie,staję się po nim pewniejszy siebie i bardziej wesoły, również zauważyłem że więcej kobiet się na mnie patrzy ale jednak wole phx gdyż po nim zauważam dużo lepsze efekty niż w przypadku npa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności