Skocz do zawartości

BTB + dwie laski z biura


Rasta

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio używam samego BTB. Lubię ten specyfik, działa na mnie odświeżająco, jakby mi wycieraczki mózg przetarły :) I w takim oto błyskotliwym stanie zawędrowałem do biura firmy sprzedającej oprogramowanie. W środku zastałem dwie młode pracownice. Opowiadam im o sprawie, z jaką przyszedłem i z każdą chwilą czuję, jak stają się takie bardziej „miękkie”, widzę jak się mizdrzą i poprawiają włoski. Może po prostu firma kładzie nacisk na gościnność, a może to BTB roznosi się w atmosferze. Mówię wam, jeszcze nigdy nie zostałem tak obsłużony. Jedno dziewczę wstało, przyniosło mi krzesło i podsunęło pod pupę, drugie 10x zapytało, czy bym się przypadkiem, czegoś nie napił, a kiedy odrzekłem: „Nie trzeba, moje wszystkie potrzeby są zaspokojone”, zaczęły się rozwodzić nad pięknym widokiem za oknem i maślane spojrzenia przenosić to na mnie, to na krajobraz. Na koniec jednej spadła mysz-maskotka z biurka, więc podniosłem uprzejmie, mówiąc: „O, szczęśliwa myszka” i dopiero ich chichot uświadomił mi dwuznaczność tego sformułowanie  Słowem: fajne to BTB.

 

A teraz, ladies and gentelmen! Zdecydowałem się pokazać moją prawdziwą twarz, oto przedstawiam pierwszy i mam nadzieję nie ostatni, odcinek fero-video-bloga. Tak, tak nagrałem swoje mądrości na temat fermonów. Klikajcie tutaj: http://rasta.feroblog.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe wczoraj ogladałem filmik i zastanawiałem sie ktory z tu obecnych to ty ;p hasło "o szczesliwa myszka" warte zapamietania i wykorzystania w przyszłosci. jeszcze tylko dodam ze zeby fero działały na 110% niemalze na zasadzie efektu axe trzeba miec po prostu tak zwany "swój dzień"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze tylko dodam ze zeby fero działały na 110% niemalze na zasadzie efektu axe trzeba miec po prostu tak zwany "swój dzień"

 

dokładnie. wtedy można rwać świeże kwiatki jak James Bond :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności