Skocz do zawartości
iwona8

NPA i BTB razem

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się , dawka niczym hardcore jak ich mało :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym ich raczej nie słuchał, feromony te różnią się składem w wersjach dla kobiet i mężczyzn (co oczywiste ;) ), różnią się też działaniem. Mnie osobiście trudno cokolwiek mówić, nie mam zielonego pojęcia jak działają kobiece feromony. Pozostaje Ci tylko poczytać opisy na feromony.pl i wyrobić sobie jakieś oczekiwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie mam pojęcia bo nie stosowałam NPA mogę powiedzieć używałam BTB + Pheromax mieszanka wybuchowa :twisted: chciałam sprawdzić jak zadziała na mojego instruktora, miał 25 lat Ojjjjjjjjj zadziałało na maxa i nie tylko na niego ale i na mnie i .... mix fajny choć nie polecam w sprawdzaniu na własnym instruktorze hihihi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja mam pytanie odnośnie zakupu lepiej wybrać BTB czy NPA jako liczyć że będą to moje pierwsze feromony ? :D

Dzięki Traq :) Na pewno poczytam ;P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

"Jakiego piwa napić się pierwszego? Harnasia czy Dębowego?"

Trudno powiedzieć co Ci "posmakuje". Przeczytaj dokładny opis obu fero, poszperaj na ferum. NPA generalnie jest bardziej polecane osobom nieśmiałym, ale sprawdza się w podrywie. BTB jest fero bardziej socjalnym. Sam zdecyduj czego chcesz ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja mam pytanie odnośnie zakupu lepiej wybrać BTB czy NPA jako liczyć że będą to moje pierwsze feromony ? :D

jak masz kasę to przy pierwszym zakupie bierz NPA, BTB i Pheromax (ja tak zrobiłem)

jak coś nie sprawdzi się u Ciebie to odeślesz i z głowy

ja ostatnio bawię się takim miksem (w męskiej edycji oczywiście)

daję 2 kropelki BTB i 1 namoczenie palca i rozsmarowanie pod nosem

efekt ?

można porównać Sean Connery grającego James Bond'a czyli...

niezwykła pewność siebie... wyluzowanie...

domieszka pewnej... ignorancji połączone z... wyrafinowaniem... finezją i wspaniałym kontaktem z... otoczeniem

co ciekawe u moich bliskich takie połączenie wywołuje agresję najczęściej wobec mnie a u obcych... wręcz przeciwnie... bliski kontakt... podziw... aprobatę itp

jednym słowem jazda po maksie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi