Skocz do zawartości

Zanieczyszczona próbka


lucky

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

 

otóż ma dość nietypowe pytanie, stosuję PHX w próbce (1ml) i nakładam go czasami patyczkiem czasami poprzez przechylenie, choć nadal jeszcze nie znalazłem idealnej dawki. Zauważyłem że w próbce na dole jest mały osad i tu moje pytanie czy to nie wpływa na skuteczność fero ?

 

Dodatkowo zadam też pytanie ponieważ zamówiłem BTB i mam The Edge, 2 krople BTB i dwa pełne psiknięcia THE EDGE to będzie przedawkowanie? Ktoś już stosował takie połączenie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje takiego połączenia jak tylko przyjdzie paczka, bo jak używam 1-2 psików The EDGE to dostawiają sie do mnie same dorosłe kobiety w wieku 30 i więcej a gdy ma się 22 lata... sami rozumiecie.

 

A PHX nie umiem nadal dobrać odpowiedniej dawki może trefna próbka, zamówię po wakacjach jeszcze jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuje takiego połączenia jak tylko przyjdzie paczka, bo jak używam 1-2 psików The EDGE to dostawiają sie do mnie same dorosłe kobiety w wieku 30 i więcej a gdy ma się 22 lata... sami rozumiecie.

 

Korzystaj!!! starsze moga cie wiele nauczyc przeciez nie musisz sie z nimi hajtac no i jeszcze moga jakies prezenty dac za mile chwile ^^. ehh chcialbym miec 10% efektów fero z tego co opisujecie na forum i to by mi w zupełnosci wystarczyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka dawka jest dla ciebie odpowiednia musisz samemu dobrać to zależy od własnych feromonów wydzielanych przez twój organizm i nikt nie będzie w stanie udzielić ci informacji czy dana dawka będzie przedawkowaniem czy nie.Jeden przedawkuje po 2 psikach,a drugi po trzech dopiero zauważy upragnione efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby jeszcze było tyle okazji żeby móc wypróbować wszystkie kombinacje...

 

Szukam ale wychodzi na to że PHX u mnie nie działa albo działa słabo, albo przez tą zanieczyszczoną próbkę zawodzi. Zamówię jeszcze jedną jak ta się skończy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 90% była bez osadu, ale pocierając się patyczkiem zabrudziłeś go kilkakrotnie i przeniosłeś brud do środka.

 

Jeśli jednak było wadliwe od początku to zrób tak jak napisał lucas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie próbka mi się zanieczyściła na pewno od używania, nigdy jeszcze nie było tak że sklep mnie zawiódł zawsze jestem zadowolony, tylko chodzi mi o to czy nie traci skuteczności. No nic dzisiaj spotykam się z dwiema koleżankami żeby się trochę pouczyć to spróbuje im nie pozwolić się skupić :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności