Skocz do zawartości

Jakie feromony do uwodzenia !


LoverBoy

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie !

 

Chciałbym was zapytać o feromony, oczekując przy tym całkowicie szczerej odpowiedzi.

 

Jestem przeciętnym facetem, który oczywiście się nie cyka kobiet. Często mi się zdarza że podchodzę do kobiet na mieście, w galeriach, klubach. Często również dostaje nr tel, ale równie często jest on albo nieprawidłowy, albo one nie odbierają :P grrr, czasem oczywiście się udaje.

 

Chciałbym więc zapytać o feromony, jaki mi polecacie ? - bezzapachowe, bo używam perfum które podobają się każdej.

Co chciałbym od feromonów:

 

1. Chciałby zwiększyć efektywność, aby kobiety szybciej się mną zainteresowały i były chętne na więcej spotkań.

2. Aby obecne nie czuły do mnie tylko zainteresowania związanego moją osobowością, ale żeby również chciały, żądały wręcz przygód erotycznych. (ten punkt w sumie sam wiąże się również z pkt.1)

 

Krótko o mnie, aby łatwiej było wam dobrać coś dla mnie:

Mój wiek: ponad 20 - o ile ma to znaczenie.

Pewność siebie: wysoka

Wygląd: przeciętny, albo trochę więcej.

Wiek Kobiet które mnie interesują: od 17 do 24 - żeby na nie działało

Doświadczenie z feromonami: perception (saszetki) - lipa, obecnie kupiłem sobie - FM92 (za perfumowanie 16%) Feromony, prysnąłem się po jednym razie z lewej i prawej strony szyi - efekt ? Mam stwierdziła że śmierdzę jak ojciec na kacu :P Spróbuję teraz na koszulkę 2-4x, dam na balkon aby wywietrzał zapach i nałożę Dolce Gabana Light Blue. I w tedy dam się jej powąchać, bo na miasto póki co wolę nie ryzykować. A śmierdziałem może wg. niej bo na skórę pryskałem ? - co do tego też się wypowiedzcie.

 

 

 

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholercia, drogaśny strasznie ten PHX.

A Chikara również jest tak dobry jak PHX ?

 

 

Owszem, przeglądałem forum i wydaje mi się ciekawy: PHX, BTB, NPA, EDGE, Chikara.

 

Ale nie s...am za przeproszeniem kasą, a te cholerstwa są strasznie drogie, dla tego jak już to chciałbym pewniaka, który pasowałby do mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Z fero nie jest tak że ktoś ci powie co masz kupić i to będzie działać.

Zabawa z feromonami polega na testowaniu,jednemu przyniesie efekty np. PHX ,a drugiemu NPA.

To wszystko zależy od twoich naturalnych feromonów wytwarzanych przez twój organizm.

 

Ja bym polecał PHX,a jak cię nie stać na flakon to kup próbkę i zacznij stosować od 1 przetarcia patyczkiem,a jak nie będzie efektów to stopniowo zwiększaj aż do uzyskania upragnionych efektów - to nie jest pewniak tylko sugestia,ponieważ te feromony przynoszą mi efekty.

 

Feromony to tylko dodatek do twojej atrakcyjności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności