Skocz do zawartości

Niestety feromony chyba nie zadziałały :/


maxim

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj byłem w klubie gdzie byłem już ustawiony z dziewczyną poznaną przez net, wcześniej użyłem NPA i Chikara, w trakcie imprezy ponowiłem aplikację. Wydaje mi się że podczas rozmowy z nią byłem wyluzowany i robiłem wszystko jak należało. Niestety zauważyłem w trakcie imprezy, że ona zaczyna mnie unikać, jakby delikatnie chciała dać do zrozumienia, że nie jest zainteresowana dalszą znajomością. Dziewczyna pali okazyjnie. Mam wrażenie że w klubach nocnych feromony nie działają :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw w domu pol kropli NPA za uchem jedym i pol kropli za uchem drugim, jeszcze pol kroli na nadgrastki, wiec w sumie 1,5 kropli, do tego jedno prysniecie Chikara. Pozniej w lokalu jakies 3 godziny pozniej dolozylem jeszcze krople NPA i jedno psikniecie Chikara. Mozliwe ze przedawkowalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie miałem podobną sytuacje :? tylko ze laska sie odzywa pisze smski itp.ale nie cieszy mnie fakt ze jak tańczylismy razem ok 20min/to laska co chwile gdzies musiała isc :( i tylko "za chwile wracam" :x

użyłem minimalnej dawki pheromaxu 8)

 

moze szla do wc-ta i sie zabawiala... nie za duzo ludzie tego, bo bedzie przegiecie i zapach potu zacznie sie udzielac wszystkim...

 

max 2 krople NPA, chociaz jak dla mnie te 4 przekrecenia buteleczka to za duzo, sam stosuje 2,, max 3

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 years later...

ja też stosuję NPA od miesiąca i nie widzę efektów :/ czasem jestem troszkę pobudzona, ale tylko przez chwilę a potem nic się nie dzieje. Testowałam już milion dawek i nie mam pomysłu co jeszcze mogę zrobić... A tak bardzo wierzyłam w te feromony i czekałam, aż zaczną przynosić efekty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są najlepsze, no może z wyjątkiem tych, których jeszcze nie próbowałem ;) Feromony nie są jak np. samochód. Od samochodu to my wymagamy, feromony wymagają od nas. Czego? Dobrze dobranej dawki i uzupełnienia własnych feromonów (wydzielanych przez nasze ciało). W jaki sposób? Eksperymenty ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NPA to jedne z najlepszych ale np. mi nie pasują. Nie pasują do mojego stylu. Trzymam prawie całą buteleczkę na wypadek jakbym znalazł odpowiednią sytuację. Nie dam rady podrywać kiedy ludzie się mnie boją, z natury jestem bardzo sarkastyczny i bezczelny. Jak się posmaruję NPA to ludzie odnoszą wrażenie że naprawdę chcę im zrobić krzywdę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności