Skocz do zawartości

Pheromax to działa!


white.widow

Rekomendowane odpowiedzi

Jakiś czas temu opisywałam na tym forum reakcje moje i otoczenia na te feromony, gdy zaczynałam je testować. Dzisiaj po długim czasie piszę znowu żeby podzielić się z wami ile szczęścia przyniosły mi te feromony. Stałam się osobą przebojową, potrafiącą zdobywać to czego pragnie, posiadającą wielu dobrych znajomych i przyjaciół. Uwierzyłam w siebie, Pheromax sprawił, że stałam się bardziej interesująca dla płci przeciwnej i to pomogło mi w zdobyciu mężczyzny moich marzeń, z którym jestem od ponad pół roku. Jestem bardzo szczęśliwa, bo żaden facet nigdy mnie tak nie kochał jak on i vice versa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Użyłem dziś pierwszy raz pheromax z próbki. Powiem szczerze , ze nie wiem czy coś to pomogło :P Wydaje mi się , że dzięki temu stałem się trochę o wiele śmielszy , gdyż z natury jestem nieśmiały , a w dodatku może dzięki pheromaxowi stałem się trochę energiczny :P Już sam nie wiem , bo jeszcze w tym czasie piłem piwka to może to wszystko wzięło się od piwek. W dodatku nie wiem czy odczuwały coś ode mnie dziewczyny , bo jakoś się temu nie przyglądałem. Coś mi się wydaje , że chyba pheromax zbytnio mi nie pomogł. Otworzyłem fiolkę i nalałem troszeczkę na palec , potem wsmarowałem w jabłko Adama. Heh użyje się jeszcze przy najbliższej okazji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez patyczkiem przejedz sobie pod nosem, i jeszcze dwa razy za uszami, ale pamietaj ze za kazdym razem musisz go ponownie zamoczyc ;p ja tak robie od dluzszego czasu i jest dobrze...

 

Jak mam sobie przejechać tym patyczkiem , jeżeli nie umiem na niego nabierać fero ? Próbowałem wiele razy , namaczałem i na palec , aby sprawdzić czy coś jest na tym patyczki i nic nie było , więc otworzyłem fiolkę i wlałem sobie lekko na palca , a potem wsmarowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :) z próbeczki właśnie tak to robiłam i działało :twisted: Dziś nawet w kościele działało na swieceniu hihi Ksiądz nawet oczkiem mrugnął do mnie ale jak mnie potem chlupną z kropidła uhhhh dobrze że nie syczało bo by mnie za diablice wzioł :twisted: A sam mówił to, iż dobrze że nie syczało po kropieniu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności