Skocz do zawartości
gea

Jak aplikować NPA

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie jak w temacie Mam do was pytanie w jaki sposób ile i gdzie aplikujecie feromony NPA w taki sposob zeby było najlepiej.

Jak dużo ich faktycznie jednorazowo zuzywacie oraz czy macie jakieś ulubione spradzone miejsca aplikacji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Minimalnie, ledwo ledwo, pod nos.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pod nos i szyja, reszte co zostanie na palcu wcieram w nadgarstki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponuję zacząć od przetarcia palcem wokół tego rowka i wetrzeć pod nos albo na szyję,jak nie będzie efektów to stopniowo zwiększaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I pamiętaj na przyszłość jak będziesz kupował inne fero , że najważniejsze jest to , aby zaczynać ZAWSZE od minimalnej dawki i nie patrzyć na to , że inni po 2 ''nałożeniach'' mają efekty i ty od razu spróbujesz nałożyć na siebie tyle samo , bo może się stać , że te 2 dla ciebie będą za duże. Jeżeli będziesz miał jeszcze jakieś pytania to pisz , na pewno ktoś ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie podobnie jak wyżej. Jedno przychylenie buteleczki na palca i wcieram w szyje i trochę pod nos.

Tam piszą, że jedno przychylenie to pół kropli ale mi się wydaje, że to jest trochę więcej - co Wy o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W sumie podobnie jak wyżej. Jedno przychylenie buteleczki na palca i wcieram w szyje i trochę pod nos.

Tam piszą, że jedno przychylenie to pół kropli ale mi się wydaje, że to jest trochę więcej - co Wy o tym myślicie?

Zalezy, na otoczce kroplomierza tez sie zbiera NPA. Ja przytykam palec tylko do obwodki i wtedy jest to moze pol kropli :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z NPA to jest różnie z tym jednym przechyleniem roz wyleci poł kropli a raz moze wyleciec znacznie wiecej tzn ten dozownik jest na tyle niedokladny ze trzeba dobrze i mozno przydkac palcem aby było tylko pol kropli Ja polecam buteleczke jeszcze zakrecona przechylic na sekundke do gory nogami a potem po odkreceniu otrzec palcem po tym rowku tylko zeby koniuszek palca był zmoczony. NPA 15ml ma juz inny dozownik o wiele lepszy pozlecam bo i cenowo sie opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja flaszeczkę zatykam palcem...

przechylam kilka razy NPA i nanoszę to co jest na palcu pod nos

ilość takich namoczeń palca uzależniam od efektu jaki chcę uzyskać (na podstawie tygodniowych obserwacji i testów)...

najczęściej są to 2 namoczenia palca

jak pisali poprzednicy zaczynaj od minimalnych aplikacji a jeśli...

będziesz notował efekty to szybko dojdziesz do stosowanej ilości i osiąganych efektów

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hej. jak maskujecie NPA po wtarciu pod nos lub na szyi? bierzecie pół kropli perfum i wcieracie w miejsce na które przed chwilą nałożyliście NPA?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

skoro już pozycjonujesz sup....ch w internecie, to nie rób tego tak nachalnie i bez cienia wysublimowania... żenada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja stosuje ok 0,5 kropli czyli po mojemu przechylam buteleczke na palec wskazujący potem odwracam zabieram palec i mam na palcu 0,5 kropli;) Trzymajcie się i podrywajcie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi