Skocz do zawartości
arkadius85

czy wolno mieszac z perfumami?

Rekomendowane odpowiedzi

witam!interesuje mnie czy mozna mieszac PMX z perfumami powiedzmy armani aqua di gio pytam poniewaz Pheromax ma niezbyt mily jak dla mnie zapach.no i wlasnie przed chwila zamowilem alchemy czy ten produkt dziala z innymi perfumami?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam!interesuje mnie czy mozna mieszac PMX z perfumami powiedzmy armani aqua di gio pytam poniewaz pheromax ma niezbyt mily jak dla mnie zapach.no i wlasnie przed chwila zamowilem alchemy czy ten produkt dziala z innymi perfumami?

Przy feromonie bezwonnym jakim jest Pheromax nawet wskazane jest zakrywanie jego perfumem , najlepiej takim perfumem z atomizerem , aby można było nim psiknąć na miejsca na których nałożyłeś feromon. Nie wiem czy właśnie o to ci chodzi ? A jeżeli chodzi ci dosłownie o mieszanie (np. feromon i perfum w jednym ''pojemniczku'') to nie wiem jak to jest z tym i czy to coś mogłoby dać.

Co do Alchemy to jest to feromon zapachowy , a więc raczej nie trzeba zakrywać go własnymi perfumami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzieki za link poczytalem i stwierdzam ze nie jest za ciekawe:/chyba postaram sie anulowac zamowienie o ile jest to mozliwe jeszcze:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam!interesuje mnie czy mozna mieszac PMX z perfumami...

Myślę, że nie będzie problemu, jeżeli połączysz perfumy z feromonami.

Przecież istnieją również feromony zapachowe... :wink:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi