Skocz do zawartości

Jaki sens ma mega wysokie stężenie feromonów?


Kruk

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak - po pierwsze: feromony mogą występować do pewnego maksymalnego stężenia, więcej po prostu się nie da i te wszystkie slogany są często zwykłym naciąganiem...

 

Po drugie - feromony feromonom nie równe. Wysokie stężenie androstenonu może być faktycznie "zabójcze", ale już wysokie stężenie mieszanki feromonów, jeszcze takich jak np. w Chikarze raczej nie ma negatywnych efektów. Tzn musiałbyś tego nawalić naprawdę dużo żeby przedawkować...

 

Po trzecie - apropo Androstenonu, czyli NPA... bo to pewnie o ten produkt Ci chodzi... Pierwotnie został on wyprodukowany jako dodatek do perfum i prawdę mówiąc we wszystkich zagranicznych sklepach/na forach feromonowych czytam że NIE należy go stosować bezpośrednio, tzn jest on do stosowania tylko po rozcieńczeniu w perfumach. Stąd takie wysokie stężenie. Jedynie w Polsce pisze się, że można albo go dolać do perfum albo stosować oddzielnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest możliwym , aby produkowano feromony , które powiedzmy po jednym psiknięciu , tak jak to mówisz na dekolt były w sam raz , ponieważ żaden z nas nie ma pojęcia ile wydziela własnych , naturalnych feromonów , jeden może dużo , a drugi mało , a to raczej czasami trudno jest określić. Dla niektórych jedno psiknięcie czy przechylenie (czytaj próbki phx) będzie za dużo i musi zmniejszyć odrobinę dawkę , a dla niektórych jedno to i to może być za małe i musi powoli i ostrożnie zwiększać dawkę. To jest , tak jak napisałem powyżej podyktowane tym ile i jakie wydzielamy feromony i trudno byłoby odpowiednio dobrać to wszystko , tak aby po jednym psiknięciu na człowieka zaczęło to działać. Niestety nie ma nic za darmo , jeżeli chcesz mieć pieniądze , to musisz na nie zarobić , a w przypadku feromonów , jeżeli chcesz , aby przyniósł pożądany efekt musisz próbować i szukać swojej odpowiedniej dawki. A więc lepiej zacząć od najmniejszej i jeżeli to nie przyniesie skutku to odrobinę zwiększać , powiedzmy z 1 na 2 przechylenia i tak aż krok po kroku dojdziesz do odpowiedniej. Korzystam z próbki phx i sam cały czas szukam optymalnej dawki , przy 3 i 4 przechyleniach (wg. schematu napisanego przez KRUKA w jednym z tematów) już zauważyłem efekty widoczne w mniejszym stopniu , ale jak dla mnie widoczne tak , abym mówił , że feromony pomagają , co obala mit , tych którzy mówią , że fero to ściema , bo to nie prawda i trzeba krok po kroku szukać dla siebie odpowiedniej dawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, możesz kupić słabsze feromony typu Alchemy lub Relationship Magic. Tam są te same składniki co w mocniejszych tylko właśnie mniejsze stężenie i musisz tego psikać więcej. Jak zobaczysz, cena faktycznie jest niższa od pozostałych produktów... ale i recenzje te feromony zbierają słabsze. Dlaczego? Bo mają słabsze działanie... Lepiej dać na siebie coś mocnego i przykrywać niż musieć wywalić pół butelki od razu. Zresztą jest też kwestia doboru dawki ;)

 

Poza tym osobiście mam wrażenie że te feromony z atomizerami są produkowane właśnie do robienia mikstur z własnymi perfumami. Stąd ich w miarę wysokie stężenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Jestem tego samego zdania co kruk.

Według mnie kupowanie tanich feromonów w przeliczeniu wychodzi dużo drożej niż kupno droższych i porządnych które mają duże stężenie.

Tanie fero mają niskie stężenie i trzeba używać większej dawki,a co za tym idzie na krócej starczają.

Kolejną wadą tanich feromonów jest obecność tylko jednego feromonu i dla niektórych osób są nieskuteczne.

 

Ludzie kupują tanie feromony i potem piszą na ferum że fero to ściema i że ci co widzą efekty to sobie wmawiają co nie jest prawdą, bo ci którzy widzą efekty nie kupują tanich tylko droższe i skuteczne.Jak by ci ludzie którzy piszą że fero nie działają kupili produkt droższy i skuteczny i nie poddawali się po miesiącu stosowania to również by dostrzegli efekty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbując The Edge stwierdzam, że to niezbyt trafiony pomysł. Jak dla mnie mieszanka w złych proporcjach. Jeden psik to za dużo. Pół trochę trudno, zapach przebija, swoimi przykryć nie bardzo bo będzie mieszanka wybuchowa.

 

Lepiej kupić osobno i robić mieszanki na własną rękę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taką samą sytuacje jak traq, ja po the edge też jakoś nie widzę zbytnich efektów jak np. w przypadku NPA.

 

Też uważam że dla nich nie jest opłacalne sprzedawanie takich feromonów o jakich pisze martzepan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Aby korzystać z forum, prosimy zaakceptować następującą politykę cookie oraz regulamin: Polityka prywatności